DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 70 g |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Amperaj | 5 A |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Standard |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Interior |
Cablu cu stecher si intrerupator, pentru veioza, negru, 1.5 m
12.12lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 180 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.