DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 3 m |
| Lungime cablu | 3 m |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Standard |
| Culoare | Alb |
| Utilizare | Interior |
| Numar prize | 3 |
| Utilizat pentru | Casa/Birou |
Prelungitor Seldur, 3 m
17.09lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.262 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 100 × 200 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.