DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 420 g |
| Lungime cablu | 3 m |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Standard |
| Culoare | Alb |
| Functii | Buton ON/OFF |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Interior |
| Numar prize | 2 |
| Tip conector | 2 pini |
| Utilizat pentru | Casa/Birou |
| Material izolatie | Plastic |
Prelungitor Mutlusan, cu intrerupator si led, 3 m, 2 prize
77.26lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 110 × 20 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.