DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 827 g |
| Lungime cablu | 7 m |
CARATERISTICI TEHNICE |
|
| Tensiune alimentare | 220 V |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Standard |
| Culoare | Alb |
| Functii | Buton ON/OFF |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Interior |
| Numar prize | 5 |
| Tip conector | 2 pini |
| Utilizat pentru | Casa/Birou |
| Material izolatie | Plastic |
Prelungitor, cu intrerupator si led, 7 m, 5 prize
45.78lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.827 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 120 × 340 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.