DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 291 g |
| Lungime cablu | 2 m |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Standard |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Interior |
| Numar prize | 3 |
| Tip conector | 2 pini |
| Utilizat pentru | Casa/Birou |
| Material izolatie | Plastic |
Prelungitor, 2 m, protectie copii, 3 prize
23.78lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.291 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 100 × 200 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.