DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 180 mm |
| Greutate | 130 g |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Putere | 30 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip lipire | Cu fludor |
| Tip produs | Pistol de lipit |
| Tip alimentare | La retea |
Pistol de lipit, fludor, 30W-80W
17.97lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 145 × 200 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.