DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 210 mm |
| Greutate | 60 g |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Putere | 40 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Crem |
| Tip lipire | Cu fludor |
| Tip produs | Pistol de lipit |
| Tip alimentare | La retea |
Pistol de lipit, electric, 40W
11.43lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.088 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 55 × 255 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.