DIMENSIUNI |
|
| Latime | 12 mm |
| Lungime | 400 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Otel |
| Forma lama | Triunghiulara |
| Tip produs | Pila |
| Material maner | Plastic |
| Numar bucati/set | 1 |
Pila triunghiulara cu maner din plastic, 12 x 400 mm
9.61lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.274 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 70 × 480 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.