DIMENSIUNI |
|
| Latime | 7 mm |
| Lungime | 220 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Otel |
| Forma lama | Triunghiulara |
| Tip produs | Pila |
| Numar bucati/set | 1 |
Pila triunghiulara, 7 x 220 mm
3.58lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 220 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.