DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 127 g |
DETALII MATERIAL |
|
| Material lama | Otel |
| Material maner | Plastic |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Perie |
| Continut pachet | 1 x Perie |
DETALII ANIMAL DE COMPANIE |
|
| Destinat pentru | Bovine |
Tesala pentru animale cu maner din plastic
12.73lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 60 × 110 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.