DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 203 g |
DETALII MATERIAL |
|
| Material lama | Otel |
| Material maner | Lemn |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Perie |
| Continut pachet | 1 x Perie |
DETALII ANIMAL DE COMPANIE |
|
| Destinat pentru | Bovine |
Tesala pentru animale cu maner din lemn, 120 x 75mm
39.53lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.203 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 35 × 130 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.