DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 174 g |
DETALII MATERIAL |
|
| Material lama | Otel |
| Material maner | Lemn |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Perie |
| Continut pachet | 1 x Perie |
DETALII ANIMAL DE COMPANIE |
|
| Destinat pentru | Bovine |
Tesala pentru animale cu maner din lemn, 110 x 95 mm
23.35lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.174 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 110 × 300 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.