DIMENSIUNI |
|
| Latime | 300 mm |
| Lungime | 425 mm |
| Greutate | 810 g |
| Inaltime | 65 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Organizator accesorii |
| Destinat pentru | Organizare |
Cutie organizator suruburi, 425 x 300 x 65 mm
43.11lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 425 × 300 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.