DIMENSIUNI |
|
| Latime | 245 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Greutate | 425 g |
| Inaltime | 55 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Transparent |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Organizator accesorii |
| Destinat pentru | Organizare |
Cutie organizator suruburi, 320 x 245 x 55 mm
30.54lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.425 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 320 × 245 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.