DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 580 mm |
| Greutate | 2865 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Cutie |
| Destinat pentru | Depozitare, Organizare |
Cutie din plastic pentru scule, profesionala, ASR-4007,300 x 330 x 580 mm
143.74lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.865 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 300 × 330 × 580 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.