DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 400 mm |
| Greutate | 1 Kg |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Cutie |
| Destinat pentru | Deparazitare, Organizare |
Cutie din plastic pentru scule, 180 x 230 x 490 mm
50.30lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.077 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 180 × 230 × 400 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.