DIMENSIUNI |
|
| Latime | 105 mm |
| Lungime | 210 mm |
| Greutate | 643 g |
| Deschidere maxima falci | 125 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Clema fixare |
| Material | Fier forjat |
| Destinat pentru | Lemn |
Menghina prindere lemn tip G, 5″, 105 x 210 mm
15.85lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.643 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 105 × 210 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.