DIMENSIUNI |
|
| Latime | 35 mm |
| Lungime | 65 mm |
| Greutate | 43 g |
| Deschidere maxima falci | 25 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Clema fixare |
| Material | Fier forjat |
| Destinat pentru | Lemn |
Menghina prindere lemn tip G, 1″, 35 x 65 mm
4.26lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 35 × 65 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.