DIMENSIUNI |
|
| Latime | 400 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Rosu |
| Material | Polipropilena |
| Utilizare | Exterior |
| Tip produs | Matura manuala |
| Continut pachet | 1 x Matura |
Matura pentru strada, coada lemn, 400 mm
23.35lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 420 × 1300 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.