DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 220 mm |
| Greutate | 670 g |
| Latime lama | 90 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Sapaliga |
| Tip lucrare | Hobby |
| Material lama | Metal |
| Continut pachet | 1 x Sapaliga |
| Suprafata lucru | Pamant |
Sapaliga lunga, cu batator, BMX-637, fara coada, 220 mm
34.59lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.67 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 90 × 220 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.