DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 250 mm |
| Greutate | 120 g |
| Latime lama | 100 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Sapaliga |
| Tip lucrare | Hobby |
| Material lama | Metal |
| Material coada | Plastic |
| Material maner | Plastic |
| Continut pachet | 1 x Sapaliga |
| Suprafata lucru | Pamant |
Sapaliga lata, cu maner din plastic, 250 mm
19.81lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 100 × 250 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.