DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 410 mm |
| Greutate | 1000 g |
| Latime lama | 230 mm |
| Lungime lama | 185 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Cazma |
| Material lama | Otel |
Cazma profesionala, portocaliu negru, 410 mm
19.76lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.018 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 210 × 410 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.