MATERIALE |
|
| Tip bombeu | Metalic |
| Material talpa | Cauciuc |
| Material exterior | Piele ecologica |
DIMENSIUNI |
|
| Marime | 43 |
| Greutate | 1230 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Pentru | Barbati, Femei |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Pantofi |
| Industrie destinata | Universal |
| Caracteristici cheie | Bombeu metalic |
Pantofi pentru protectie cu bombeu metalic, Marimea 43
84.19lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 200 × 300 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.