MATERIALE |
|
| Material exterior | Cauciuc |
DIMENSIUNI |
|
| Marime | 41 |
| Greutate | 1200 g |
| Inaltime | 440 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Sezon | Primavara – Vara |
| Culoare | Negru |
| Rezistenta | Apa |
| Tip produs | Cizme |
| Industrie destinata | Universal |
Cizme panzate din cauciuc, negre, marimea 41
34.67lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 260 × 440 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.