DETALII MATERIAL |
|
| Greutate | 102 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Marime | XXXL |
| Pentru | Unisex |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip produs | Vesta |
| Tip inchidere | Velcro |
| Continut pachet | 1 x Vesta |
| Industrie destinata | Universal |
Vesta reflectorizanta groasa, cu benzi semnalizare, portocalie, marimea XXXL
10.41lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 200 × 230 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.