DETALII MATERIAL |
|
| Greutate | 1250 g |
| Material | Plastic |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Marime | XXXXL |
| Pentru | Unisex |
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Pelerina |
| Numar buzunare | 2 |
| Industrie destinata | Universal |
Pelerina pentru ploaie, verde, marimea XXXXL
62.88lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 260 × 320 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.