DIMENSIUNI |
|
| Grosime | 0.2 mm |
| Greutate | 480 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Sport | Drumetie |
| Culoare | Verde inchis |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Pelerina de ploaie |
| Numar bucati | 1 |
| Continut pachet | 1 x Pelerina de ploaie |
Pelerina pentru ploaie, 0.20 mm, verde, marimea XXL
30.55lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 250 × 350 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.