DIMENSIUNI |
|
| Grosime | 0.2 mm |
| Greutate | 380 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Sport | Drumetie |
| Culoare | Galben |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Pelerina de ploaie |
| Numar bucati | 1 |
| Continut pachet | 1 x Pelerina de ploaie |
Pelerina pentru ploaie, 0.20 mm, galben, marimea L
31.70lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 230 × 350 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.