DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 390 mm |
| Greutate | 125 g |
| Lungime lama | 140 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Verde |
| Forma lama | Evantai |
| Tip produs | Mini grebla |
| Numar dinti | 9 |
| Tip lucrare | Hobby |
| Material lama | Otel |
| Utilizat pentru | Frunze |
Mini grebla, 9 dinti, verde – galben, 390 mm
15.06lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 140 × 390 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.