DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 290 mm |
| Greutate | 125 g |
| Lungime lama | 90 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Verde |
| Forma lama | Dreapta |
| Tip produs | Mini grebla |
| Numar dinti | 5 |
| Tip lucrare | Hobby |
| Material lama | Otel |
| Utilizat pentru | Universal |
Mini grebla, 5 dinti, verde – galben, 290 mm
15.06lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 90 × 290 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.