DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 290 mm |
| Greutate | 170 g |
| Latime lama | 85 mm |
| Lungime dinti | 80 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Forma maner | Drept |
| Numar dinti | 3 |
| Utilizat pentru | Sapat |
Mini furca, neagra, 3 dinti, 290 mm
12.77lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 85 × 290 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.