DIMENSIUNI |
|
| Lungime lama | 400 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Forma lama | Dreapta |
| Tip produs | Grebla |
| Numar dinti | 16 |
| Material lama | Otel |
| Utilizat pentru | Universal |
Grebla zincata, 2.5 mm x 16 dinti
12.38lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.504 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 140 × 380 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.