DIMENSIUNI |
|
| Lungime lama | 2.5 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Forma lama | Dreapta |
| Tip produs | Lama grebla |
| Numar dinti | 12 |
| Material lama | Metal |
| Utilizat pentru | Universal |
Grebla zincata, 2.5 mm 12 dinti
12.68lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.461 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 × 110 × 300 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.