DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 330 mm |
| Greutate | 433 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Foarfeca |
| Material lama | Otel |
| Continut pachet | 1 x Foarfeca |
| Utilizat pentru | Gazon |
Foarfeca pentru tuns iarba, rotatie lama 90°, 330 mm
46.72lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.433 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 120 × 370 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.