DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 695 mm |
| Greutate | 1276 g |
| Lungime maxima | 920 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Foarfeca |
| Tip foarfeca | Telescopica |
| Material lama | Otel |
| Utilizat pentru | Gard viu |
Foarfeca pentru gard viu din aluminiu cu maner telescopic, 695-920 mm
87.16lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.276 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 210 × 695 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.