DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 555 mm |
| Greutate | 961 g |
| Lungime maxima | 730 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Portocaliu |
| Material | Metal |
| Tip produs | Foarfeca |
| Tip foarfeca | Telescopica |
| Material lama | Otel |
| Utilizat pentru | Gard viu |
Foarfeca pentru gard viu cu maner telescopic, 10″, 555-730 mm
35.04lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.961 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 185 × 555 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.