DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 535 mm |
| Greutate | 869 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Foarfeca |
| Tip foarfeca | Nicovala |
| Material lama | Otel |
| Utilizat pentru | Gard viu |
Foarfeca pentru gard viu cu maner din fibra, 10″, 535 mm
41.60lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.869 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 200 × 535 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.