SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Lungime | 45 mm |
| Greutate | 80 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Alama |
| Finisaj | Alama |
| Material | Alama |
| Tip filet | Interior |
| Utilizare | Apa potabila |
| Tip produs | Teu |
| Destinat pentru | Instalatii sanitare |
| Numar bucati/set | 1 |
Teu din bronz pentru apa, 3/4″
68.91lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 40 × 45 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.