SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Lungime | 220 mm |
| Greutate | 220 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Alb |
| Material | PPR |
| Tip filet | Interior |
| Utilizare | Apa potabila, Apa menajera |
| Tip produs | Suport |
| Destinat pentru | Instalatii sanitare |
| Numar bucati/set | 1 |
Suport PPR pentru fixare baterie, 25 mm x 1/2″
18.82lei
100
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.222 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 75 × 220 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.