SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Greutate | 188 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Alama |
| Finisaj | Alama |
| Material | Bronz |
| Tip filet | Interior |
| Utilizare | Apa potabila |
| Tip produs | Supapa sens |
| Destinat pentru | Instalatii sanitare |
| Numar bucati/set | 1 |
Supapa sens din bronz, 1″
30.54lei
70
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.188 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 38 × 57 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.