SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Greutate | 158 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Auriu |
| Material | Alama |
| Tip filet | Interior |
| Utilizare | Apa potabila |
| Tip produs | Sorb |
| Destinat pentru | Instalatii sanitare |
| Numar bucati/set | 1 |
Sorb pentru apa bronz + sita, 1″
26.70lei
100
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.158 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 45 × 90 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.