SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Lungime | 110 mm |
| Greutate | 323 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Alama |
| Tip filet | Interior |
| Utilizare | Apa potabila, Apa menajera |
| Tip produs | Reductor presiune |
| Destinat pentru | Instalatii termice, Instalatii sanitare |
| Numar bucati/set | 1 |
Regulator pentru presiune apa, 3/4″
134.76lei
40
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.323 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 110 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.