SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Greutate | 85 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Alama |
| Utilizare | Apa potabila, Apa menajera |
| Tip produs | Niplu |
| Destinat pentru | Instalatii termice, Instalatii sanitare |
| Numar bucati/set | 1 |
Mufa redusa pentru teava pexal, 3/4 Fe, 3/4 piulita + 1/2 Fe
9.51lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 35 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.