DIMENSIUNI |
|
| Diametru | 16 mm |
| Greutate | 66 g |
| Numar bucati | 1 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Crom |
| Finisaj | Mat |
| Material | Metal |
| Tip produs | Bara umerase |
| Destinat pentru | Sustinere |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
Suport trecere pentru bara bucatarie, metalic, 16 mm
16.50lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 20 × 20 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.