DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 25 mm |
| Diametru | 5 mm |
| Numar bucati | 100 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Crem |
| Material | Metal |
| Tip produs | Set |
| Destinat pentru | Sustinere |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Caracteristici cheie | Pentru mobilier |
Suport polita, cu manson din plastic crem, 100 buc / set
14.85lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 90 × 90 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.