DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 450 g |
| Inaltime | 270 mm |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Numar surse de iluminare | 1 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Felinar |
| Material corp | Metal |
Felinar pe gaz, negru, 270 mm
62.88lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 145 × 180 × 280 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.