DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 290 mm |
| Greutate | 2825 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip montare | Deasupra pamantului |
| Tip actionare | Mecanica |
| Tip deschidere | Culisanta |
| Utilizat pentru | Poarta |
Rola pentru poarta cu carlig, 120 mm
102.41lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.825 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 120 × 290 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.