CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Lungime | 2 m |
| Diametru | 8 mm |
| Greutate | 160 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Poliester, Cauciuc |
| Tip produs | Chinga ancorare |
| Continut pachet | 1 x Chinga |
Chinga elastica pentru fixare, neagra, 2 m x 8 mm
16.18lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 260 × 110 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.