DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 21 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Alb |
| Protectii | Praf |
| Tip produs | Masca |
| Destinat pentru | Protectie respiratorie |
| Numar bucati/set | 1 |
| Industrie destinata | Auto, Constructie, Agricultura |
Masca antipraf cu supapa, alba
8.29lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 180 × 170 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.