DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 3906 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Maro |
| Functii | Cutie postala |
| Material | Metal |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip montare | Perete |
| Numar module | 5 |
| Tip deschidere | Frontala |
Modul de 5 cutii postale, 920 x 260 x 75 mm
149.25lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 3.906 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 75 × 920 × 260 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.